Промислові емалі та ґрунти

Виробництво продукції ТОВ «НВП «Дніпро-спецемаль» здійснюється згідно з ТУ виробника та відповідає вимогам ДСТУ ISO9001:2015 (ISO9001:2015, IDT). Продукція має сертифікати якості та відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.


Емаль ХВ-785

Емаль призначена для захисту в комплексному багатошаровому покритті попередньо поґрунтованих поверхонь устаткування, металевих конструкцій, а також бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій, які експлуатуються всередині приміщень, від впливу агресивних газів (SO2, CO2, CI2), кислот (сірчаної, фосфорної, соляної) і розчинів солей і лугів за температури не вище за +60° С.

Емаль ХВ-124

Емаль ХВ-124 призначена для фарбування поґрунтованих металевих поверхонь, а також дерев'яних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах. Емаль ХВ-124 «Дніпро-Спецемаль» рекомендована для використання в галузях:
- машинобудування;
- мостобудування;
- верстатобудування;
- металоконструкцій та споруд;
- автомобілебудування;
- ВПК;
- залізничної техніки.

Емаль ХС-710

Захист обладнання, дерев'яних, металевих і залізобетонних конструкцій і споруд, які періодично або постійно зазнають впливу агресивних хімічних реагентів:
- зовнішні поверхні газо- і нафтопроводів;
- морські платформи, хімічні цехи та цехи гальваніки;
- очисні споруди, системи водостоку каналізації;
- системи вентиляції, водопідготовки та тепловодопостачання.


Ґрунт ФЛ-03

Ґрунт ФЛ-03 застосовується для ґрунтування поверхонь з чорних і кольорових металів, мідних і титанових сплавів. Допускається нанесення ґрунту ФЛ-03 на дерев'яні поверхні. Ґрунт ФЛ-03 ТМ «Дніпро-Спецемаль» рекомендований для використання в галузях:
- машинобудування;
- мостобудування;
- верстатобудування;
- металоконструкцій та споруд;
- автомобілебудування;
- залізничної техніки.

Ґрунт ХС-010

Ґрунтовку застосовують для фарбування обладнання та металевих конструкцій, що піддаються впливу мінеральних кислот, лугів, солей, агресивних газів (SO2, CO2, NO2, NH3) та інших хімічних реагентів, що мають температуру не вище за +60° С.

ФАРБА АК-11
Однокомпонентна фарба для дорожньої розмітки
та бетонної підлоги
Фарба АК-11 використовується для нанесення розмітки на поверхню автомобільних доріг загального користування з асфальтобетонним і цементобетонним покриттям з метою організації руху транспортних засобів і пішоходів та підвищення безпеки дорожнього руху. Також фарба АК-11 застосовується для фарбування бетонних підлог і стін із підвищеними механічними навантаженнями (промислові, торгові, складські приміщення, гаражі, ангари тощо).

Емаль ХВ-1100

Застосовується для фарбування поверхонь виробів з дерева,поґрунтованих поверхонь та обладнання з металу, що експлуатуються в умовах відкритої атмосфери. Допускається експлуатувати емаль ХВ-1100 за температури до мінус 60 °C. Наявний будь-який колір емалі за бажанням замовника (згідно з каталогом RAL K7). Однокомпонентний матеріал.

Емаль ХС-1169

Емаль ХС-1169 застосовується для декоративного оздоблення та захисту металевих, дерев'яних, цегляних, бетонних поверхонь як усередині, так і зовні приміщення. Емаль ХС-1169 використовується в якості самостійного покриття та на поґрунтовані поверхні (ґрунтовки ХС), також в антикорозійному комплексі та в системі холодної оцинковки. Застосовується для залізничного, автомобільного, річкового та морського транспорту, а також для газо- і нафтопроводів, у машинобудуванні.

Емаль ХВ-1120

Емаль ХВ-1120 застосовується для забарвлення сталевих і алюмінієвих поверхонь виробів і устаткування, експлуатованих в умовах різних кліматичних районів. Покриття на основі емалі ХВ-1120 має захисні властивості в умовах помірного клімату не менше 3-х років за умови нанесення покриття по фосфатованій і загрунтованій поверхні.

Емаль ХВ-16

Емаль використовують для захисно-декоративного фарбування заздалегідь підготовлених поверхонь: металевих, текстильних, дерев'яних, бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій, які експлуатуються в атмосферних умовах, а також всередині приміщень.

Емаль ХВ-518

Застосовується для протикорозійного захисту попередньо поґрунтованої поверхні (ґрунтовкою ФЛ-03К або АК-070) зі сталі, алюмінію та його сплавів. Також допускається фарбування дерев'яних виробів спеціального призначення, що експлуатуються в умовах відкритої атмосфери. Захисна хімічно стійка емаль, покриття на основі емалі ХВ-518 зберігає свої захисні властивості 1 рік.

Емаль ХС-5400

Емаль ХС-5400 призначена для захисту зовнішніх поверхонь, цистерн, залізничних вагонів, обладнання, металевих і залізобетонних конструкцій від впливу кислот, лугів, солей та агресивних газів. Для поверхонь, що експлуатуються в умовах різних кліматичних зон, а також всередині приміщень.

Грунт - Емаль УРФ-1101

Емаль призначена для довготривалого захисту металевих поверхонь рухомого залізничного складу, міського транспорту, сільськогосподарської техніки, технологічного обладнання, для фарбування продукції підприємств машинобудівного профілю та приладобудування, повітряних газопроводів, вишокзв'язку, дерев'яних поверхонь.

Грунт - Емаль УРФ-1105

Ґрунт-емаль УРФ-1105 застосовується з метою створення надійного антикорозійного захисного покриттята надання декоративного вигляду в напівматовому виконанні на металевих (чорний метал) поверхнях, які експлуатуються під атмосферним впливом, а також всередині приміщень. Ґрунт-емаль УРФ-1105 також застосовується для фарбування автомобільних засобів та їх деталей (вузлів шасі, карданів, амортизаторів, гальмівних кілочок та інших елементів), сільськогосподарської та промислової техніки, вагонів і локомотивів тощо. Дозволяється використовувати як самостійне покриття без попереднього ґрунтування або поверхґрунтовок марок ГФ-021, ГФ-0119.

Грунт - Емаль УРФ-1128

Однокомпонентний антикорозійний матеріал на основі модифікованого уралкидного лаку. Галузей застосування систем алкідно-уретанових покриттів багато, тому матеріал має значні технологічні переваги, оскільки є відмінною інноваційної заміною традиційним емалям марок ПФ, які призначені для широкого застосування в будівельно-ремонтних роботах. Додає особливий захисно-декоративний ефект при фарбуванні металевих і чавунних поверхонь у машинобудуванні та приладобудуванні.